Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Markizy dla hoteli, restauracji, sklepów

Zadbaj o to, aby Twoim klientom było jak najwygodniej. Podnieś komfort ich wypoczynku, instalując wysokiej jakości markizy. Zaproś Twoich gości na osłonięty przed deszczem i słońcem taras.

Bogata paleta możliwości

Dbamy o to, aby oferowana przez nas paleta możliwości była jak największa. To dlatego markizy Rolsun możesz zamontować zarówno na budynku hotelu, jak i pensjonatu czy restauracji. Zróżnicowana oferta pozwoli Ci wybrać najlepszy rozmiar i rodzaj markizy.

Tylko efektywna impregnacja

Jeśli kupujesz markizy do hotelu czy restauracji, zależy Ci z pewnością na trwałości inwestycji. Decydując się na produkty z naszej oferty zyskujesz pewność, że zostały zaimpregnowane w profesjonalny sposób. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych, pleśni czy grzybów.

Pełna obsługa i serwis

Kiedy uznasz, że potrzebujesz wsparcia przy wyborze najlepszego rozwiązania, nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci. Doradzą, jaki rodzaj markiz wybrać i jak je zamontować.

Estetyka na wysokim poziomie

Każdy z naszych produktów wykonany jest z najwyższej jakości tkanin. Bogaty wybór kolorów i wzorów to kolejna gwarancja ich wysokiej estetyki. To dlatego markizy Rolsun świetnie wpiszą się w styl Twojego hotelu, pensjonatu czy Twojej restauracji.