Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Markizy Okienno-Balkonowe

Firma Dragon produkuje kilka modeli markiz okienno-balkonowych różniących się rozmiarami, siłą ramionam i rodzajem napędu. Tego typu markizy stosuje się na małych balkonach lub do osłonięcia okien. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane w miejscach gdzie rolety wewnętrzne nie radzą sobie z zatrzymaniem ciepła. Markiza w przeciwieństwie do rolety zatrzymuje ciepło i swiatło na zewnątrz nie dopuszczając do nagrzewania się pomieszczenia.

Markiza Okienno-balkonowa

Specyfikacja techniczna

Szerokość: do 600 cm

Wysięg: do 150 cm

Montaż: od ściany

Kąt: 45° - po otwarciu

Napęd: Dostępny napęd elektryczny marki Somfy (5 lat gwarancji) Dostępne jest: sterowanie pilotem, automatyka pogodowa, opcja zwijania korbą przy braku zasilania i inne

Konstrukcja: Wykonana z aluminium (bez zewnętrznych elementów z tworzywa) Śruby ze stali nierdzewnej oraz ocynkowanej (5 lat gwarancji)

Kolor lakieru konstrukcji: Dowolny kolor z podstawowej palety RAL-K7. To ponad 200 kolorów do wyboru.

Tkanina: Dostępne do tego modelu tkaniny: Kolekcja Hit, Kolekcja Top, Rhythm&Harmony, Orchestra MAX oraz tkaniny przezierne: Sunworker i Transolair

Impregnacja: Odporna na: wodę, pleśń, butwienie, zatłuszczenie, powierzchnia jest antystatyczna. Tkaniny kolekcji Orchestra MAX posiadają impregnację z nano-technologią Self-Cleaning zapewniającą wyjątkową odporność na zabrudzenia.

Filtr słoneczny tkanin Dickson: zatrzymuje UV: 90 - 100%, odbija ciepło: 70 - 95%, przepuszcza światło: 10 - 20% (nie dotyczy tkanin przeziernych: Sunworker i Transolair)

Gwarancja: Konstrukcja markizy - 5 lat, Napęd elektryczny - 5 lat, Tkanina - 10 lat

Producent: DRAGON