Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Zewnętrzna roleta tekstylna Screen

Tego typu markizy stosuje się do osłonięcia okien. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane w miejscach gdzie rolety wewnętrzne nie radzą sobie z zatrzymaniem ciepła. Markiza w przeciwieństwie do rolety zatrzymuje ciepło i swiatło na zewnątrz nie dopuszczając do nagrzewania się pomieszczenia.

screen

Specyfikacja techniczna

Szerokość: od 75 do 300 cm

Wysięg: od 50 do 300 cm

Montaż: kaseta: od ściany, sufitu prowadnice: do sciany

Kąt: w pionie

Napęd: Dostępny napęd elektryczny marki Somfy (5 lat gwarancji) Dostępne jest: sterowanie pilotem, automatyka pogodowa, opcja zwijania korbą przy braku zasilania i inne

Konstrukcja: z kasetą, wykonana z aluminium (bez zewnętrznych elementów z tworzywa) Śruby ze stali nierdzewnej oraz ocynkowanej (5 lat gwarancji)

Kolor lakieru konstrukcji: Dowolny kolor z podstawowej palety RAL-K7. To ponad 200 kolorów do wyboru.

Tkanina: Dostępne do tego modelu tkaniny: Kolekcja Hit, Kolekcja Top, Rhythm&Harmony, Orchestra MAX oraz tkaniny przezierne: Sunworker i Transolair

Impregnacja: Odporna na: wodę, pleśń, butwienie, zatłuszczenie, powierzchnia jest antystatyczna. Tkaniny kolekcji Orchestra MAX posiadają impregnację z nano-technologią Self-Cleaning zapewniającą wyjątkową odporność na zabrudzenia.

Filtr słoneczny tkanin Dickson: zatrzymuje UV: 90 - 100%, odbija ciepło: 70 - 95%, przepuszcza światło: 10 - 20% (nie dotyczy tkanin przeziernych: Sunworker i Transolair)

Gwarancja: Konstrukcja markizy - 2 lata, Napęd elektryczny - 5 lat, Tkanina - 10 lat

Producent: DRAGON