Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Dowiedz się więcej o naszej firmie

 

Rolsun - okna z charakterem

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Od 2002 roku, zajmujemy się produkcją, montażem, oraz serwisem rolet - markiz - verticali - plis - żaluzji - mat bambusowych itp.

Proponowane przez nas systemy osłon okiennych są inspirowane najnowszymi trendami w modzie. Posiadamy szeroko rozbudowaną linię kolorystyczną, pełną odwagi oraz taką, która ucieszy klienta o wysublimowanym guście.

Nasza gama produktów zaskoczy nawet najbardziej wymagających klientów. Z pewnością sprosta wymaganiom tych, którzy cenią sobie elegancję, szyk oraz najnowsze trendy mody. Osłony okienne stworzone są z inspiracji cykliczności dnia - od delikatnego poranka, poprzez gorące i pełne energii popołudnie aż do tajemnic nocy.

Wybierz ofertę, która wniesie do Twojego pomieszczenia przyjemną grę barw i światła. Powierz nam swoje pragnienia o tym jak chcesz, by wyglądało Twoje okno. Nie bój się marzeń i odważnych myśli. Obdarz wnętrze niebywałą elegancją. Wnieś światło lub nastrojowe zaciemienie do Twojego domu. Nasze systemy budują pogodny nastrój i pozwalają wyciszyć się w elegancjkiej tonacji przyjaznego wnętrza.

5 lat gwarancji na wszystkie produkty

Gwarancja to kwestia pewności. W Rolsun po prostu wiemy, że nasze rolety, żaluzje i markizy spełniają nawet najbardziej wyśrubowane wymagania. To dlatego, jako jedyna firma na rynku, oferujemy Ci aż pięć lat gwarancji na systemy osłon okiennych. Dzięki temu zyskujesz pewność, że będą Ci służyły przez długie lata. Wiesz, że montujesz wyroby najwyższej jakości.

Dojazd, wycena i doradztwo – w cenie

W niektórych przypadkach trudno na pierwszy rzut oka ocenić, jaki konkretnie rodzaj czy wymiar systemów osłon okiennych wybrać. Kiedy uznasz, że potrzebujesz wsparcia lub doradztwa produktowego, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepsze żaluzje czy rolety, dokonają pomiarów i indywidualnej wyceny. U Ciebie w domu.

Dobór rozmiarów, kształtów i kolorów

Możesz także samodzielnie wybrać takie produkty, które wpiszą się w Twój pomysł na dom czy mieszkanie. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie znajdziesz u nas dopasowane do wymiarów twoich okien systemy osłon. Bogata gama barw oraz paleta kształtów sprawi, że znajdziesz u nas dokładnie takie żaluzje czy rolety, które będą Ci w pełni odpowiadały.

Krótsze terminy realizacji

Zamiast, jak gdzie indziej, czekać przez długi czas na zamówione rolety czy żaluzje, korzystaj z naszej propozycji. Wszystkie zamówione produkty dostarczymy do Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Będziesz cieszyć się nimi już po kilku dniach.

Montaż i serwis w ofercie

Możesz montować rolety czy żaluzje samodzielnie. Możesz także skorzystać z naszej propozycji i powierzyć kwestie instalacji fachowcom. Nasz profesjonalny zespół montażowy wykona całą pracę za Ciebie. W razie nieprzewidzianych wypadków zajmie się także serwisem rolet.

Doświadczenie: od 2002 roku

Być może zastanawiasz się, dlaczego nasza propozycja tak bardzo wyróżnia się na tle innych? Odpowiedź jest prosta: żaluzjami i roletami zajmujemy się od 2002 roku. W tym czasie zdążyliśmy poznać potrzeby naszych klientów.

Podejmij rozsądną decyzję – znajdź najlepsze dla Ciebie rolety, żaluzje czy markizy i skontaktuj się z nami.