Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Rolety zewnętrzne aluminiowe 

Chronisz, zatrzymujesz ciepło wewnątrz i dbasz o to, aby wnętrze za bardzo się nie nagrzało. Rolety zewnętrzne aluminiowe, które Ci proponujemy, to produkty wielofunkcyjne. Co konkretnie możesz dzięki nim uzyskać?

roleta-zewnetrzna-aluminiowa-2

Ochrona antywłamaniowa

Zasuwając rolety zatrzymujesz wszystkie niepowołane osoby tam, gdzie ich miejsce – na zewnątrz. Zapewniasz sobie i rodzinie wysoki poziom bezpieczeństwa.

Izolacja cieplna

Rolety zewnętrzne znakomicie poprawiają izolację cieplną domu. W ten sposób Twoje rachunki za ogrzewanie będą niższe, a temperatura wewnątrz – wyższa.

Osłona przeciwsłoneczna

Dzięki roletom zewnętrznym możesz z podniesionym czołem czekać na nadejście lata. Osłonisz wnętrze domu przed gorącymi promieniami, zagwarantujesz sobie przyjemną, niższą temperaturę.

Izolacja akustyczna

Niezależnie od tego, jakie dźwięki z zewnątrz Ci przeszkadzają, dzięki naszym roletom zapewnisz sobie ciszę i spokój. Wystarczy, że je zaciągniesz i zostawisz hałas tam, gdzie jego miejsce.

Dlaczego aluminium?

Dzięki wykorzystaniu aluminium proponowane przez nas rolety w optymalny sposób łączą właściwości z atrakcyjną ceną. Są elastyczne i jednocześnie wytrzymałe, estetyczne i trwałe, zróżnicowane i zawsze tak samo skuteczne.

5 lat gwarancji

Decydując się na rolety zewnętrzne aluminiowe Rolsun otrzymujesz aż pięć lat gwarancji. Podobnej propozycji nie znajdziesz nigdzie indziej.

Szeroki wybór, duża gama kolorów

W Rolsun wiemy, że każdy dom i każde mieszkanie są inne. Dlatego oferujemy rolety w maksymalnie zróżnicowanych wersjach. Dzięki dużej gamie kolorów i form znajdziesz dokładnie takie rolety, które Ci odpowiadają.

Różne rozwiązania konstrukcyjne

Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, w Rolsun możesz zamówić rolety wykorzystujące rozmaite rozwiązania konstrukcyjne. Sterowane ręcznie na linkę i pasek czy sterowane elektronicznie z odbiornikiem radiowym? Decyzja należy do Ciebie.

Doradztwo i pomoc

Ty podejmujesz decyzję, my staramy się jak najbardziej ją ułatwić. To dlatego w Rolsun możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru optymalnego rozwiązania i indywidualnej wyceny.