Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Rolety antywłamaniowe

Niezależnie od tego, czy budujesz dom czy szukasz praktycznego rozwiązania do firmy, możesz podnieść poziom bezpieczeństwa majątku instalując rolety antywłamaniowe. Co konkretnie zyskujesz decydując się na to rozwiązanie w naszej firmie?

roleta-antywlamaniowa

Zabezpieczenie przed włamaniem

Dzięki roletom antywłamaniowym skutecznie zabezpieczysz się przed włamaniem. Zatrzymasz na zewnątrz wszystkich nieproszonych gości i ochronisz zarówno majątek, jak i rodzinę. Możesz określić taki poziom zabezpieczenia, jaki uznasz za najwłaściwszy.

Integracja z systemami bezpieczeństwa

Możesz uzupełnić rolety antywłamaniowe o dodatkowe zabezpieczenia. Dzięki integracji z czujnikami ruchu oraz podłączeniu do alarmu dowiesz się od razu o tym, że ktoś próbuje sforsować okno. Zdążysz wówczas podjąć właściwą reakcję.

Tańsze ubezpieczenie domu

Montując specjalne, wzmocnione rolety możesz liczyć także na tańsze ubezpieczenie. Wiele firm oferuje nawet 10 proc. zniżki. Dzięki inwestycji w zabezpieczenie zapłacisz niższą składkę, zyskasz więcej pewności.

Trwałe i solidne

Każda z rolet antywłamaniowych z naszej oferty została pieczołowicie sprawdzona, tak aby wytrzymać różnego rodzaju obciążenia. Dzięki trwałości i solidności ich wykonania możesz je użytkować przez wiele lat.

Dopasowane do wyglądu domu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo, choć priorytetowe, nie powinno zakłócać estetyki domu. Dlatego oferowane przez nas rolety możesz zamontować w taki sposób, aby wpasowały się w wygląd budynku.

Profesjonalne doradztwo

Decydując się na kupno rolet antywłamaniowych w Rolsun możesz liczyć na profesjonalne, pełne doradztwo. Dzięki niemu optymalnie dopasujesz osłony antywłamaniowe do Twoich potrzeb.

5 lat gwarancji

Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji. W ten sposób dajemy Ci poczucie pewności, że powstały zostały z użyciem najlepszych materiałów i w najwyższej jakości wykonania.