Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Rolety dachowe aluminiowe (Fakro, Velux)

Masz projekt, wiesz że Twój dom będzie miał poddasze użytkowe – zadbaj o odpowiednie osłony okienne. Zobacz, co konkretnie zyskujesz decydując się na rolety dachowe aluminiowe renomowanych marek Fakro i Velux z naszej oferty.

roleta-dachowa-veluxRoleta Velux

Oszczędność na ogrzewaniu

Dzięki doskonałej izolacji termicznej rolet utrzymujesz ciepło wewnątrz domu także w czasie najbardziej mroźnych zim. W ten sposób wykorzystujesz właściwości rolet dachowych do oszczędności na wydatkach na ogrzewanie.

Komfort mieszkania w lecie

Okna dachowe mogą powodować nagrzewanie się pomieszczeń w lecie. Wykorzystując rolety z naszej oferty wiesz, że zawsze zatrzymasz natarczywe promienie na zewnątrz. Dzięki temu obniżysz temperaturę wewnątrz bez konieczności uciekania się do drogiej klimatyzacji.

100% zaciemnienia

Kiedy uznasz, że potrzebujesz maksimum intymności, wystarczy że zasuniesz rolety. Proponowane przez nas systemy gwarantują zaciemnienie na poziomie 100%.

Żadnych hałasów z zewnątrz

Niezależnie od tego, gdzie planujesz dom, chcesz aby w jego wnętrzu było cicho i spokojnie. Wykorzystaj do tego celu rolety dachowe. Dzięki nim wytłumisz wszystkie hałasy i zagwarantujesz komfort sobie i rodzinie.

Różne sposoby sterowania

Możesz samodzielnie zdecydować, który ze sposobów sterowania będzie najlepszy w Twoim domu. Rolety dachowe z naszej oferty mogą być sterowane ręcznie, za pomocą korby lub elektrycznie. W tym ostatnim przypadku możesz komfortowo obsługiwać je za pomocą pilota.

Roleta także z panelem słonecznym

Nowoczesne rolety dachowe pozwolą Ci nie tylko oszczędzać na zużyciu ciepła, ale także minimalizować zużycie prądu. Decydując się na opcję z wbudowanym panelem słonecznym eliminujesz konieczność podłączania rolety do sieci elektrycznej. Używasz mechanizmu sterowania za darmo.

Najlepsze marki – gwarancja jakości

Dbamy o to, aby w naszej ofercie były jedynie najlepsze produkty. To dlatego znajdziesz u nas rolety renomowanych firm Fakro i Velux. Decydując się na nie wiesz, że otrzymujesz najlepszy na rynku produkt.

Profesjonalne doradztwo

Aby maksymalnie ułatwić Ci dobór najlepszych rolet, oferujemy Ci w pełni profesjonalne, kompleksowe doradztwo. Dzięki niemu dopasujesz osłony okienne do Twoich potrzeb i wymagań projektu.