Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

System standard (adaptacyjny)

Kiedy uznasz, że chcesz zamontować rolety zewnętrzne w gotowym domu czy w mieszkaniu z już zamontowanymi oknami, wybierz adaptacyjny system montażu. Dzięki temu zainstalujesz dodatkowe osłony bez konieczności wymiany okien czy znaczącej ingerencji w strukturę budynku. Co konkretnie zyskujesz decydując się na taki sposób montażu?

ROLETY ADAPTACYJNE standard

Montaż bezpośrednio do ramy okiennej

Decydując się na montaż standardowy minimalizujesz ingerencję w strukturę budynku. Możesz zainstalować je mocując bezpośrednio do ramy okiennej (w tzw. glifie okiennym) lub do elewacji. Dzięki temu bez większych problemów zamontujesz rolety niemal we wszystkich budynkach.

Lepsza izolacja, niższe koszty

Rolety montowane w systemie adaptacyjnym to świetne uzupełnienie dla izolacji okiennej. Dzięki nim ciepło zostanie wewnątrz Twojego domu, mieszkania czy biura, a hałas – na zewnątrz. Zmniejszysz koszty ogrzewania, podniesiesz komfort mieszkania i pracy.

Lekkie, trwałe, solidne

Rolety zewnętrzne montowane na sposób adaptacyjny spełniają swoją funkcję dzięki lekkiej, ale wytrzymałej konstrukcji. Wykonane z aluminium są solidne i trwałe. Pianka poliuretanowa wypełniająca pancerze jest gwarancją właściwej izolacji rolet.

Wygodne sterowanie – także elektryczne

Choć montaż rolet w systemie standardowym jest mało inwazyjny, można nimi w efektywny i komfortowy sposób sterować. Dajemy Ci możliwość wyboru między sterowaniem ręcznym – za pomocą linki, paska, sprężyny lub korby lub elektrycznym. W tym drugim przypadku możesz korzystać ze sterowanego radiowo pilota lub przełącznika zamontowanego na stałe w ścianie.

Różne rodzaje skrzynek

Aby umożliwić Ci optymalne dopasowanie mocowania rolet do Twojego domu, mieszkania czy biura, dajemy Ci możliwość wyboru między skrzynkami ściętymi pod kątem 45 stopni, okrągłymi lub półokrągłymi.

Profesjonalne wsparcie serwisowe

Zależy nam na tym, aby Twoje rolety były zamontowane szybko i sprawnie. Chcemy, żeby służyły Ci przez lata. Dlatego możesz liczyć na nasze doradztwo w zakresie doboru poszczególnych rozwiązań oraz serwis gwarancyjny.

5 lat gwarancji

Wszystkie systemy mocowań, które oferujemy, objęte są 5 letnią gwarancją. Dzięki temu wiesz, że wybrane przez Ciebie rozwiązanie będzie sprawne i trwałe także po latach.