Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Shutters

Poznaj wyjątkowy sposób na intymność wnętrza domu lub mieszkania. Dowiedz się, czym konkretnie są okiennice wewnętrzne, zwane z angielska shutters. Przekonaj się, jak podkreślają estetykę wyposażenia i elegancję wnętrza.


DSC 0048

Wygodne okiennice drewniane

Proponowane przez Rolsun okiennice drewniane składają się z jednego lub większej liczby paneli. Panele wykonywane są z różnych rodzajów wysokogatunkowego drewna. Znajdujące się w takich ramach wąskie i długie deseczki przypominają żaluzje. Tyle, że przewyższają je elegancją.

Różne sposoby użycia

Decydując się na okiennice wewnętrzne Rolsun możesz elastycznie wybierać sposób ich użytkowania. Oferowane przez nas shutters możesz składać, przesuwać i rozwierać. Dzięki regulacji kąta nachylenia lameli kontrolujesz wpuszczane do wnętrza światła.

Znakomity dodatek stylistyczny

Wykonane z eleganckiego drewna, dopracowane w każdym szczególe okiennice wewnętrzne Rolsun to świetne uzupełnienie wysmakowanego wnętrza. Podkreślą klasę wyposażenia i świetnie wpiszą się w wystrój.


DSC 0048

Gwarancja prywatności

Ze względu na swoje właściwości shutters znakomicie izolują. Pozwalają odciąć się od hałasów i światła na zewnątrz. Dzięki temu gwarantują odpowiedni poziom prywatności.

Odpowiednia wentylacja zapewniona

Ciepłe, żywe drewno zapewnia także właściwy poziom wentylacji. Nawet, kiedy okiennice wewnętrzne są zamknięte, pozwalają na cyrkulację powietrza, dzięki czemu atmosfera wewnątrz jest lepsza.

Niepowtarzalna gra światłem

Szeroki zakres regulacji sprawia, że okiennice wewnętrzne Rolsun pozwalają uzyskać niepowtarzalne efekty świetlne w przestrzeniach mieszkalnych. Promienie słoneczne docierają do wnętrz pod różnym kontem i w różnym natężeniu. W ten sposób same sprawiają, że pomieszczenie wygląda inaczej rano, inaczej w południe a inaczej wieczorem.

5 lat gwarancji

Wysmakowana estetyka i szerokie możliwości wykorzystania to jedno. Drugie – odpowiednia jakość produktu. Ponieważ wiemy, że oferowane przez nas shutters są trwałe, oferujemy na nie aż pięć lat gwarancji. Więcej niż ktokolwiek na rynku.

Profesjonalne doradztwo i serwis

Kiedy uznasz, że potrzebujesz wsparcia, nasi profesjonalni doradcy będą na Twoje zawołanie. Udzielą Ci pomocy w zakresie doboru okiennic wewnętrznych, ich wymiarów i montażu.


DSC 0048