Oddział Warszawa   +48 515 054 211 Oddział Sochaczew: +48 666 891 608
O firmie | Realizacje | Kontakt | Serwis
Menu główne

Obserwuj nas na FB

Żaluzje

Doskonale znane, efektywne i efektowne – żaluzje to świetny sposób na osłonięcie wnętrza Twojego domu, mieszkania czy biura. Produkty sygnowane marką Rolsun to rozwiązania sprawdzone, estetyczne i trwałe. Co konkretnie zyskujesz, decydując się na nasze propozycje?

Najtańsza forma zasłony okiennej

Możesz wybrać żaluzje aluminiowe. Skorzystać wówczas z najtańszej oraz najpopularniejszej formy osłony okna. Dzięki niej osiągniesz zamierzony cel, oszczędzając pieniądze i czas.

Żaluzje także z innych materiałów

Kiedy uznasz, że potrzebujesz czegoś więcej, możesz zdecydować się na żaluzje Rolsun produkowane z innych materiałów. Drewno, bambus czy materiał zapewnią Ci właściwą ochronę przed słońcem czy wzrokiem innych. Ich wysoka trwałość i duża odporność na wilgoć przełożą się na bezproblemowe użytkowanie. A wysoka estetyka wpisze się w wystrój Twojego domu lub biura.

Prostota użytkowania

Korzystając z żaluzji okiennych masz pewność prostoty użytkowania. Ponieważ tego rodzaju osłony okienne stosowane są od lat, wszyscy wiedzą, jak je zasuwać i odsuwać. Dzięki naszej propozycji z ich obsługą poradzi sobie nawet dziecko.

Żaluzje pionowe, żaluzje poziome

W zależności od tego, jaka jest Twoja wizja wnętrza, możesz potrzebować różnych żaluzji. Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno te pionowe, jak i poziome. A kiedy zajdzie taka potrzeba, kupisz także żaluzje fasadowe sygnowane marką Rolsun.

Światło z odpowiedniego kierunku

Decydując się na żaluzje Rolsun szybko przekonasz się, że ich wyróżnikiem jest szeroki zakres regulacji kierunku i natężenia światła. Ustawiając listki pod odpowiednim kątem ograniczysz lub zwiększysz dopływ promieniu do wnętrza.

Żaluzje Sochaczew

Trwałość i bezawaryjność

Ponieważ zależy nam na tym, aby żaluzje Rolsun służyły Ci przez lata, kładziemy szczególnie duży nacisk na ich solidność i trwałość. Ścisła kontrola jakości to gwarancja, że produkty z naszej oferty będą Ci służyły przez lata.


Także sterowane elektrycznie

Aby zapewnić Ci jeszcze więcej komfortu, opracowaliśmy specjalne żaluzje sterowane elektrycznie. Kiedy uznasz, że to za mało, możesz zdecydować się na wersję sterowaną za pomocą pilota.

5 lat gwarancji

Każda z naszych żaluzji objęta jest pięcioletnią gwarancją. To dlatego, decydując się na produkty sygnowane marką Rolsun, możesz używać ich bez obaw.

Indywidualne doradztwo i pomoc

Ponieważ w niektórych przypadkach dobór najlepszych żaluzji może być nieco trudniejszy, proponujemy Ci profesjonalne doradztwo. Pomożemy Ci dokonać pomiarów, wybrać właściwe parametry techniczne oraz wygląd żaluzji.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!