Rolsun - osłony okienne na wymiar

Gwarancja na wszystkie produkty - gwarancja to kwestia pewności. W Rolsun po prostu wiemy, że nasze rolety, żaluzje i markizy spełniają nawet najbardziej wyśrubowane wymagania. To dlatego, jako jedyna firma na rynku, oferujemy Ci aż pięć lat gwarancji na systemy osłon okiennych. Dzięki temu zyskujesz pewność, że będą Ci służyły przez długie lata. Wiesz, że montujesz wyroby najwyższej jakości.

Dojazd, wycena i doradztwo – w cenie

W niektórych przypadkach trudno na pierwszy rzut oka ocenić, jaki konkretnie rodzaj czy wymiar systemów osłon okiennych wybrać. Kiedy uznasz, że potrzebujesz wsparcia lub doradztwa produktowego, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepsze żaluzje czy rolety, dokonają pomiarów i indywidualnej wyceny. U Ciebie w domu.

Dobór rozmiarów, kształtów i kolorów

Możesz także samodzielnie wybrać takie produkty, które wpiszą się w Twój pomysł na dom czy mieszkanie. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie znajdziesz u nas dopasowane do wymiarów twoich okien systemy osłon. Bogata gama barw oraz paleta kształtów sprawi, że znajdziesz u nas dokładnie takie żaluzje czy rolety, które będą Ci w pełni odpowiadały.

Krótsze terminy realizacji

Zamiast, jak gdzie indziej, czekać przez długi czas na zamówione rolety czy żaluzje, korzystaj z naszej propozycji. Wszystkie zamówione produkty dostarczymy do Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Będziesz cieszyć się nimi już po kilku dniach.

Montaż i serwis w ofercie

Możesz montować rolety czy żaluzje samodzielnie. Możesz także skorzystać z naszej propozycji i powierzyć kwestie instalacji fachowcom. Nasz profesjonalny zespół montażowy wykona całą pracę za Ciebie. W razie nieprzewidzianych wypadków zajmie się także serwisem rolet.

Doświadczenie: od 2002 roku

Być może zastanawiasz się, dlaczego nasza propozycja tak bardzo wyróżnia się na tle innych? Odpowiedź jest prosta: żaluzjami i roletami zajmujemy się od 2002 roku. W tym czasie zdążyliśmy poznać potrzeby naszych klientów.

Bezpłatna wycena