Markizy

Niewykluczone, że słońce jest Twoim wielkim przyjacielem. Czy jednak chcesz, żeby świeciło wprost na Ciebie czy Twoich gości w upalny, letni dzień? Aby uniknąć dyskomfortu wywołanego przez zbyt intensywne nasłonecznienie, wykorzystaj oferowane przez nas markizy.

Ochrona przeciwsłoneczna dla każdego

To świetny sposób na ochronę przed gorącymi promieniami słonecznymi – niezależnie od tego, czy chodzi o taras przed domem, balkon, ogródek piwny czy restaurację na ostatnim piętrze wieżowca. Oferowane przez nas markizy renomowanej firmy SELT dają gwarancję ochrony przeciwsłonecznej w każdej sytuacji. Dzięki nim podniesiesz komfort Twój i Twoich gości.

Sto kolorów i wzorów

Bez przesady można powiedzieć, że spośród markiz marki SELT wybierzesz dokładnie takie, które Ci odpowiadają. Dlaczego? Ponieważ oferowane są w prawie stu wzorach i kolorach. W połączeniu z czterema kolorami konstrukcji aluminiowych otrzymujesz ogromną paletę możliwości wyboru.

Oddział Warszawa
515 054 211
Oddział Sochaczew
666 891 608

Markizy pod wymiar

Aby zwiększyć elastyczność naszej propozycji dajemy Ci możliwość dopasowania wymiarów markiz dokładnie do Twoich potrzeb. Dzięki temu idealnie wpiszą się w projekt Twojego tarasu czy ogródka restauracyjnego.

Markizy tarasowe

Niezależnie od tego, czy już masz dom z tarasem czy planujesz jego budowę, zadbaj o odpowiednie zadaszenie. Dzięki instalacji markiz tarasowych z naszej oferty ochronisz taras przed czynnikami atmosferycznymi.

Ochrona przed słońcem i deszczem

Decydując się na markizy tarasowe zyskujesz pewność ochrony zarówno przed słońcem jak i przed deszczem. Dzięki temu możesz używać tarasu w gorące letnie dni i jesienne, deszczowe popołudnia. Markizy zacieniają także wnętrze domu.

Elegancki dodatek do elewacji

Niezależnie od swojej funkcjo markizy tarasowe to doskonałe uzupełnienie elewacji budynku. Wykonane z wysokiej jakości tkanin, w różnych kolorach, produkty Rolsun świetnie wpiszą się w wygląd Twojego domu.

Odporne, trwałe, solidne

Ponieważ markizy z naszej oferty są impregnowane, nie musisz bać się deszczu czy nasłonecznienia. Każdy z naszych produktów charakteryzuje się wysoką odpornością na pleśń i butwienie, kurz czy wodę.

Także w pełni automatyczne

Możesz uznać, że najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem będą markizy tarasowe sterowane automatycznie. Wykorzystaj wówczas oferowane przez nas mechanizmy – silniki elektryczne sterowane pilotem. Dzięki nim zyskasz możliwość wygodnego składania i rozkładania markiz.

Markizy dla hoteli, restauracji, sklepów

Zadbaj o to, aby Twoim klientom było jak najwygodniej. Podnieś komfort ich wypoczynku, instalując wysokiej jakości markizy. Zaproś Twoich gości na osłonięty przed deszczem i słońcem taras.

Bogata paleta możliwości

Dbamy o to, aby oferowana przez nas paleta możliwości była jak największa. To dlatego markizy Rolsun możesz zamontować zarówno na budynku hotelu, jak i pensjonatu czy restauracji. Zróżnicowana oferta pozwoli Ci wybrać najlepszy rozmiar i rodzaj markizy.

Tylko efektywna impregnacja

Jeśli kupujesz markizy do hotelu czy restauracji, zależy Ci z pewnością na trwałości inwestycji. Decydując się na produkty z naszej oferty zyskujesz pewność, że zostały zaimpregnowane w profesjonalny sposób. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych, pleśni czy grzybów.

Pełna obsługa i serwis

Kiedy uznasz, że potrzebujesz wsparcia przy wyborze najlepszego rozwiązania, nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci. Doradzą, jaki rodzaj markiz wybrać i jak je zamontować.

Estetyka na wysokim poziomie

Każdy z naszych produktów wykonany jest z najwyższej jakości tkanin. Bogaty wybór kolorów i wzorów to kolejna gwarancja ich wysokiej estetyki. To dlatego markizy Rolsun świetnie wpiszą się w styl Twojego hotelu, pensjonatu czy Twojej restauracji.

Markizy okienne

Możesz zyskać dodatkową ochronę przed słońcem decydując się na specjalne markizy okienne. Dzięki nim dom będzie wyglądał lepiej, a życie zyska na komforcie.

Przykładowe realizacje

Bezpłatna wycena