Rolety okienne kasetowe

Jeśli lubisz rozwiązania proste i skuteczne, możesz wybrać rolety wewnętrzne montowane w systemie standardowym. Skorzystasz na atrakcyjnej cenie i wysokiej efektywności rolet.

Całe okno zasłonięte

Nawijany na zamontowaną nad oknem rurę materiał pozwala przesłonić całe okno. Dzięki temu można szybko i sprawnie uzyskać efekt izolacji od tego, co na zewnątrz.

Rolety w różnych opcjach

Wybierając montaż w systemie standardowym możesz wybrać jedną z kilku opcji instalacji: z prowadnicami bocznymi lub bez nich, a także w kasecie lub bez niej. Dzięki temu łatwo dopasujesz rolety do Twoich potrzeb.

Oddział Warszawa
515 054 211
Oddział Sochaczew
666 891 608

Rolety wewnętrzne kasetowe

Ten sposób montażu gwarantuje wygodę użytkowania, wysoką trwałość a także elastyczność związaną z wykorzystaniem. Zobacz, co konkretnie zyskujesz decydując się na rolety kasetowe:

Niezawodne w działaniu

To nie przypadek, że rolety kasetowe wybierane są przez szczególnie wymagających klientów. Wysoka niezawodność systemu pozwala na jego długie i bezproblemowe użytkowanie. Dzięki montażowi rolety w kasecie oraz umieszczeniu materiału w prowadnicach całość nie kołysze się w czasie otwierania okna.

Integralna część okna

System mocowania oparty o kasetę i prowadnice gwarantuje pełną integrację rolety z oknem. Dzięki temu całość nie przeszkadza, gdy nie jest wykorzystywana.

Przykładowe realizacje

Bezpłatna wycena