Rolety rzymskie

Zadbaj o odpowiednią atmosferę wewnątrz domu. Zatrzymaj wzrok ciekawskich na zewnątrz i zainstaluj rolety materiałowe wpisane w wystrój pomieszczenia. Zobacz, co zyskujesz decydując się na produkty Rolsun.

Wyjątkowa gama kolorystyczna

Dbamy o to, aby oferowane przez nas rolety materiałowe można było dopasować do różnych pomieszczeń. To dlatego produkujemy je w możliwie jak najszerszej gamie barw. Dzięki temu zawsze znajdziesz wśród nich takie, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Zróżnicowane tkaniny

W zależności od tego, gdzie znajdą się rolety oraz co pasuje do wnętrza Twojego mieszkania, decydując się na nasze propozycje masz pewność, że znajdziesz odpowiednią dla siebie tkaninę. Indywidualny wygląd rolet to przecież podstawa dobrego wystroju.


Osprzęt dopasowany do potrzeb

Aby ułatwić ci montaż oraz późniejszą obsługę, do wybranych przez Ciebie rolet dopasujemy odpowiedni osprzęt. Wśród naszych propozycji znajdziesz haczyki i szyny, pełne mechanizmy łańcuszkowe oraz pojedyncze zaślepki – wszystko, czego potrzebujesz.

Najwyższa jakość wykonania

Zdajemy sobie sprawę z tego, że rolety kupujesz na lata. Z tego względu szczególną wagę przywiązujemy do ich jakości. Dbamy o to, aby były trwałe i wytrzymałe. Dzięki temu oszczędzasz na naprawach i wymianie, a także na czasie i nerwach.

100% zaciemnienia

Korzystając z naszych rolet materiałowych możesz całkowicie odciąć dopływ światła. W ten sposób uzyskasz efekt blackoutu, całkowitego zaciemnienia pomieszczenia. Dzięki temu zapewnisz sobie spokój i możliwość odpoczynku także wtedy, gdy świeci słońce lub gdy na zewnątrz stoi uprzykrzająca Ci życie latarnia.

Ciekawsza dekoracja pokoju

Dobierając odpowiednie rolety materiałowe urozmaicasz także wystrój pokoju. Dzięki zróżnicowaniu barw i materiałów osiągasz efekty, które byłyby niemożliwe do uzyskania z wykorzystaniem na przykład zasłon.

Oddział Warszawa
515 054 211
Oddział Sochaczew
666 891 608

Rolety wewnętrzne materiałowe

Niezależnie od tego, czy chodzi o dom, mieszkanie czy biuro, rolety wewnętrzne oferowane przez Rolsun doskonale podkreślają atmosferę wnętrza. Chronią i podnoszą komfort życia.

Przyjemna temperatura latem

Ze względu na materiały, z których są wykonane, proponowane przez nas rolety odcinają dopływ światła w stopniu wymaganym przez mieszkańców. Dzięki temu latem pomieszczenia nie nagrzewają się.

Doskonała ochrona prywatności

Przesłonięcie okna roletą wewnętrzną to także świetny sposób na ochronę prywatności. Dzięki nowoczesnym osłonom ciekawscy przechodnie czy sąsiedzi stracą możliwość podglądania tego, co dzieje się wewnątrz.

Bogactwo możliwości

Proponowane przez nas zasłony to mnóstwo możliwości wyboru. Dzięki temu każdy znajdzie rozwiązanie wpisujące się w jego gust, potrzeby i projekt wystroju wnętrza.

Bezpłatna wycena