Plisy

Kiedy standardowe rolety przestają spełniać Twoje wymagania, sięgnij po plisy. To wyjątkowo estetyczne rozwiązanie, które sprawdza się w najbardziej wysmakowanych wnętrzach.

Elegancja dla wymagających

Wykonane z najlepszych materiałów, zaprojektowane z uwzględnieniem zasad nowoczesnego designu plisy są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy szczególnie cenią sobie styl. Dekoracyjne rolety Rolsun dostępne są w różnych wersjach kompozycyjnych.

Także nietypowe kształty

Plisy, które Ci proponujemy, to jedyna możliwość na przesłonięcie klasycznych i nietypowych otworów okiennych. Dzięki nim elegancko zasłonisz roletą okna okrągłe, trójkątne czy w kształcie trapezu. Może zamontować je zarówno w pionie, jak i w poziomie, w tym także na oknach dachowych.

Oddział Warszawa
515 054 211
Oddział Sochaczew
666 891 608

Rolety plisowane

Kiedy standardowe rolety przestają spełniać Twoje wymagania, sięgnij po plisy. To wyjątkowo estetyczne rozwiązanie, które sprawdza się w najbardziej wysmakowanych wnętrzach. Plisy, które Ci proponujemy, to jedna z możliwości na przesłonięcie klasycznych i nietypowych otworów okiennych. Dzięki nim elegancko zasłonisz roletą okna okrągłe, trójkątne czy w kształcie trapezu. Może zamontować je zarówno w pionie, jak i w poziomie, w tym także na oknach dachowych.

Bezpłatna wycena