Rolety zewnętrzne

Chronisz, zatrzymujesz ciepło wewnątrz i dbasz o to, aby wnętrze za bardzo się nie nagrzało. Rolety zewnętrzne aluminiowe, które Ci proponujemy, to produkty wielofunkcyjne. Co konkretnie możesz dzięki nim uzyskać?

Ochrona antywłamaniowa

Zasuwając rolety zatrzymujesz wszystkie niepowołane osoby tam, gdzie ich miejsce – na zewnątrz. Zapewniasz sobie i rodzinie wysoki poziom bezpieczeństwa.

Izolacja cieplna

Rolety zewnętrzne znakomicie poprawiają izolację cieplną domu. W ten sposób Twoje rachunki za ogrzewanie będą niższe, a temperatura wewnątrz – wyższa.


Osłona przeciwsłoneczna

Dzięki roletom zewnętrznym możesz z podniesionym czołem czekać na nadejście lata. Osłonisz wnętrze domu przed gorącymi promieniami, zagwarantujesz sobie przyjemną, niższą temperaturę.

Izolacja akustyczna

Niezależnie od tego, jakie dźwięki z zewnątrz Ci przeszkadzają, dzięki naszym roletom zapewnisz sobie ciszę i spokój. Wystarczy, że je zaciągniesz i zostawisz hałas tam, gdzie jego miejsce.

Szeroki wybór, duża gama kolorów

W Rolsun wiemy, że każdy dom i każde mieszkanie są inne. Dlatego oferujemy rolety w maksymalnie zróżnicowanych wersjach. Dzięki dużej gamie kolorów i form znajdziesz dokładnie takie rolety, które Ci odpowiadają.

Różne rozwiązania konstrukcyjne

Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, w Rolsun możesz zamówić rolety wykorzystujące rozmaite rozwiązania konstrukcyjne. Sterowane ręcznie na linkę i pasek czy sterowane elektronicznie z odbiornikiem radiowym? Decyzja należy do Ciebie.

Doradztwo i pomoc

Ty podejmujesz decyzję, my staramy się jak najbardziej ją ułatwić. To dlatego w Rolsun możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru optymalnego rozwiązania i indywidualnej wyceny.

Oddział Warszawa
515 054 211
Oddział Sochaczew
666 891 608

Rolety antywłamaniowe

Niezależnie od tego, czy budujesz dom czy szukasz praktycznego rozwiązania do firmy, możesz podnieść poziom bezpieczeństwa majątku instalując rolety antywłamaniowe. Co konkretnie zyskujesz decydując się na to rozwiązanie w naszej firmie?

Zabezpieczenie przed włamaniem

Dzięki roletom antywłamaniowym skutecznie zabezpieczysz się przed włamaniem. Zatrzymasz na zewnątrz wszystkich nieproszonych gości i ochronisz zarówno majątek, jak i rodzinę. Możesz określić taki poziom zabezpieczenia, jaki uznasz za najwłaściwszy.

Integracja z systemami bezpieczeństwa

Możesz uzupełnić rolety antywłamaniowe o dodatkowe zabezpieczenia. Dzięki integracji z czujnikami ruchu oraz podłączeniu do alarmu dowiesz się od razu o tym, że ktoś próbuje sforsować okno. Zdążysz wówczas podjąć właściwą reakcję.

Trwałe i solidne

Każda z rolet antywłamaniowych z naszej oferty została pieczołowicie sprawdzona, tak aby wytrzymać różnego rodzaju obciążenia. Dzięki trwałości i solidności ich wykonania możesz je użytkować przez wiele lat.

Dopasowane do wyglądu domu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo, choć priorytetowe, nie powinno zakłócać estetyki domu. Dlatego oferowane przez nas rolety możesz zamontować w taki sposób, aby wpasowały się w wygląd budynku.

Rolety sterowane elektrycznie

Zapewne lubisz łączyć rozwiązania wygodne i praktyczne. Rolety sterowane elektrycznie to właśnie takie połączenie. Pozwalają na komfortowe użytkowanie i jednocześnie w praktyczny sposób poprawiają jakość życia Twojego i twojej rodziny.

Komfortowe sterowanie roletami

Decydując się na rolety sterowane elektrycznie stawiasz na wygodę. Zamiast męczyć się z taśmami czy sznurkami po prostu wciskasz odpowiedni przycisk, a mechanizm robi za Ciebie resztę.

Jeden pilot do wszystkich rolet

Możesz jeszcze bardziej uprościć sobie życie. Po co chodzić od okna do okna i zamykać każdą roletę osobno? W Rolsun możesz zamówić pilota, dzięki któremu zamkniesz wszystkie rolety za jednym przyciśnięciem guzika.

Automatyczne programowanie

Wykorzystując specjalny mechanizm programujący osiągasz dodatkowe, bardziej praktyczne korzyści. Automatycznie zasuwające się o ustalonej porze rolety pomogą Ci oszczędzić nawet 10% wydatków na ogrzewanie zima. Latem unikniesz natomiast nadmiernego nagrzania pomieszczeń w czasie Twojej nieobecności.

Zabezpieczone przed wypadkami

Zdajemy sobie sprawę z tego, że automatyka może być w niektórych przypadkach ryzykowna. Aby zabezpieczyć twoich bliskich proponujemy specjalne systemy, które nie pozwolą na zasunięcie rolety, gdy ktoś lub coś znajdzie się na jej drodze.

Pełne doradztwo, optymalny wybór

Zależy nam na tym, aby automatyczne rolety były dopasowane dokładnie do twojego domu lub mieszkania. To dlatego możesz liczyć na nasze pełne wsparcie w zakresie doboru oraz instalacji tego rodzaju rozwiązań.

Gwarancja na wszystkie rolety

W naszej ofercie znajdziesz jedynie najlepsze systemy osłon okiennych. To dlatego wszystkie objęte są odpowiednią gwarancją. Dzięki niej masz pewność, że będą Ci służyć przez lata.

Rolety dachowe aluminiowe (Fakro, Velux)

Masz projekt, wiesz że Twój dom będzie miał poddasze użytkowe – zadbaj o odpowiednie osłony okienne. Zobacz, co konkretnie zyskujesz decydując się na rolety dachowe aluminiowe renomowanych marek Fakro i Velux z naszej oferty.

Oszczędność na ogrzewaniu

Dzięki doskonałej izolacji termicznej rolet utrzymujesz ciepło wewnątrz domu także w czasie najbardziej mroźnych zim. W ten sposób wykorzystujesz właściwości rolet dachowych do oszczędności na wydatkach na ogrzewanie.

Komfort mieszkania w lecie

Okna dachowe mogą powodować nagrzewanie się pomieszczeń w lecie. Wykorzystując rolety z naszej oferty wiesz, że zawsze zatrzymasz natarczywe promienie na zewnątrz. Dzięki temu obniżysz temperaturę wewnątrz bez konieczności uciekania się do drogiej klimatyzacji.

100% zaciemnienia

Kiedy uznasz, że potrzebujesz maksimum intymności, wystarczy że zasuniesz rolety. Proponowane przez nas systemy gwarantują zaciemnienie na poziomie 100%.

Żadnych hałasów z zewnątrz

Niezależnie od tego, gdzie planujesz dom, chcesz aby w jego wnętrzu było cicho i spokojnie. Wykorzystaj do tego celu rolety dachowe. Dzięki nim wytłumisz wszystkie hałasy i zagwarantujesz komfort sobie i rodzinie.

Różne sposoby sterowania

Możesz samodzielnie zdecydować, który ze sposobów sterowania będzie najlepszy w Twoim domu. Rolety dachowe z naszej oferty mogą być sterowane ręcznie, za pomocą korby lub elektrycznie. W tym ostatnim przypadku możesz komfortowo obsługiwać je za pomocą pilota.

Roleta także z panelem słonecznym

Nowoczesne rolety dachowe pozwolą Ci nie tylko oszczędzać na zużyciu ciepła, ale także minimalizować zużycie prądu. Decydując się na opcję z wbudowanym panelem słonecznym eliminujesz konieczność podłączania rolety do sieci elektrycznej. Używasz mechanizmu sterowania za darmo.

Najlepsze marki – gwarancja jakości

Dbamy o to, aby w naszej ofercie były jedynie najlepsze produkty. To dlatego znajdziesz u nas rolety renomowanych firm Fakro i Velux. Decydując się na nie wiesz, że otrzymujesz najlepszy na rynku produkt.

Profesjonalne doradztwo

Aby maksymalnie ułatwić Ci dobór najlepszych rolet, oferujemy Ci w pełni profesjonalne, kompleksowe doradztwo. Dzięki niemu dopasujesz osłony okienne do Twoich potrzeb i wymagań projektu.

Przykładowe realizacje

Bezpłatna wycena