Shutters okiennice wewnętrzne

Poznaj wyjątkowy sposób na intymność wnętrza domu lub mieszkania. Dowiedz się, czym konkretnie są okiennice wewnętrzne, zwane z angielska shutters. Przekonaj się, jak podkreślają estetykę wyposażenia i elegancję wnętrza.

Wygodne okiennice drewniane

Proponowane przez Rolsun okiennice drewniane składają się z jednego lub większej liczby paneli. Panele wykonywane są z różnych rodzajów wysokogatunkowego drewna. Znajdujące się w takich ramach wąskie i długie deseczki przypominają żaluzje. Tyle, że przewyższają je elegancją.

Różne sposoby użycia

Decydując się na okiennice wewnętrzne Rolsun możesz elastycznie wybierać sposób ich użytkowania. Oferowane przez nas shutters możesz składać, przesuwać i rozwierać. Dzięki regulacji kąta nachylenia lameli kontrolujesz wpuszczane do wnętrza światła.

Oddział Warszawa
515 054 211
Oddział Sochaczew
666 891 608

Znakomity dodatek stylistyczny

Wykonane z eleganckiego drewna, dopracowane w każdym szczególe okiennice wewnętrzne Rolsun to świetne uzupełnienie wysmakowanego wnętrza. Podkreślą klasę wyposażenia i świetnie wpiszą się w wystrój.

Odpowiednia wentylacja zapewniona

Ciepłe, żywe drewno zapewnia także właściwy poziom wentylacji. Nawet, kiedy okiennice wewnętrzne są zamknięte, pozwalają na cyrkulację powietrza, dzięki czemu atmosfera wewnątrz jest lepsza.

Niepowtarzalna gra światłem

Szeroki zakres regulacji sprawia, że okiennice wewnętrzne Rolsun pozwalają uzyskać niepowtarzalne efekty świetlne w przestrzeniach mieszkalnych. Promienie słoneczne docierają do wnętrz pod różnym kontem i w różnym natężeniu. W ten sposób same sprawiają, że pomieszczenie wygląda inaczej rano, inaczej w południe a inaczej wieczorem.

Idea Shutters Polski Producent

Zaopatrujemy w nasze produkty, Klientów z Warszawy i całego województwa Mazowieckiego. Na życzenie docieramy również w inne miejsca na terenie całego kraju. www.ideashutters.pl

Shutters – modele

Dzięki okiennicom wewnętrznym zapewniasz sobie prywatność, pełną kontrolę nad wpadającym światłem oraz odpowiednią wentylację. Zadbaj także o to, aby wybrać najlepszy model. Decydując się na shutters w Rolsun wiesz, że zawsze będą:

Dopasowane do potrzeb

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz żaluzji wewnętrznych do domu, mieszkania czy biura wśród naszych propozycji znajdziesz rozwiązanie dla siebie. Przejrzyj nasze realizacje, aby dowiedzieć się więcej.

Zgodne z projektem

Dzięki profesjonalnemu doradztwu, które Ci oferujemy, dobierzesz konkretny model shutters w taki sposób, aby był zgodny z projektem, który posiadasz.


Shutters – kształty

Okna w Twoim projekcie mogą mieć najróżniejsze kształty. Dlatego tak ważne jest, aby żaluzje wewnętrzne były do nich dopasowane. Nasze propozycje obejmują całą gamę kształtów, dzięki czemu możemy zaoferować modele wpisujące się w każdy projekt.

Okiennice pełne

Tego rodzaju shutters w pełni chronią przed słońcem. Po zamknięciu całkowicie blokują dostęp promieni do wnętrza. Możesz kupić je w dowolnym kształcie.

Okiennice półpełne

Listewki umieszczone w ramach tych okiennic sprawiają, że światło wpada do wnętrza, jest jednak przytłumione. Sprawdzają się we wnętrzach stylizowanych i rustykalnych, w oknach francuskich czy w połączeniu z opcją pełną. Także one dostępne są w pełnej gamie kształtów.

Owalne, półokrągłe, specjalne

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych możemy zaoferować Ci pełną gamę kształtów okienni. Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno shutters owalne, jak i półokrągłe. Kiedy pojawi się takie zamówienie, dostarczymy je także w kształtach specjalnych.

Shutters – kolory

Ze względu na znaczenie, jakie odgrywają w wystroju wnętrza, okiennice typu shutters powinny być dobrane także kolorystycznie. Decydując się na produkty z naszej oferty wiesz, że otrzymujesz pełny wybór w tym zakresie.

Barwa zgodna z projektem

Możesz bez problemu dopasować kolor okiennic wewnętrznych do wymagań Twojego projektu. Kontaktując się z naszymi doradcami otrzymasz profesjonalne wsparcie w tym zakresie.

Pełna paleta kolorów

Oferowane przez nas okiennice wewnętrzne dostępne są w pełnej gamie kolorów. Niezależnie od tego, czy z góry wiesz, jaka barwa Cię interesuje czy dopiero podejmujesz decyzję, znajdziesz opcję, która Cię zadowoli.

Także rozwiązania nietypowe

Kiedy uznasz, że potrzebujesz czegoś specjalnego, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zrealizować marzenie o okiennicach w nietypowym kolorze.


Bezpłatna wycena