Refleksole

Rolety materiałowe to doskonały sposób na utrzymanie w domu umiarkowanej temperatury w lecie i powstrzymaniu wzroku ciekawskich przez cały rok. W Rolsun robimy wszystko, aby skompletować najlepszą dla Ciebie ofertę.

Korzystaj z naturalnej klimatyzacji

Decydując się na refleksole Rolsun zyskujesz nie tylko możliwość osłonięcia okna. Rolety zewnętrzne materiałowe to także naturalna klimatyzacja – obniżająca temperaturę wewnątrz bez konieczności używania drogich instalacji.

Ciesz się najwyższą jakością

Kupując nasze rolety wiesz, że będą Ci służyć przez lata. Starannie wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów przechodzą przez surowy proces kontroli technicznej. Dzięki temu możemy zaproponować Ci nawet 5 lat gwarancji.

Oddział Warszawa
515 054 211
Oddział Sochaczew
666 891 608

Rolety zewnętrzne materiałowe

Zewnętrzne, przeciwsłoneczne osłony okienne, czyli refleksole, to znakomity sposób na podniesienie komfortu mieszkania. Dzięki ich zróżnicowanym cechom charakterystycznym korzystasz na wielu poziomach. Konkretnie:

Stała temperatura w pomieszczeniu

Kiedy gorące, letnie słońce będzie nagrzewało domy twoich sąsiadów, Ty po prostu opuścisz rolety materiałowe i zapewnisz sobie stałą, odpowiednio niską temperaturę. Refleksole z naszej oferty pozwalają uzyskać nawet 100% zaciemnienie.

Naturalna klimatyzacja, niższe koszty eksploatacji

W przeciwieństwie do tych, którzy do obniżania temperatury wykorzystują klimatyzację, nie wydasz ani grosza. Materiałowe rolety zewnętrzne to naturalna klimatyzacja. Oszczędna i praktyczna.

Wysoka odporność na zmiany pogody

Wszystkie oferowane przez nas rolety materiałowe przeznaczone do użytku zewnętrznego produkowane są ze specjalnych, odpornych na warunki klimatyczne materiałów. Łatwe do czyszczenia (wystarczy przetrzeć wilgotną gąbką), nie ulegają przebarwieniu czy wyblaknięciu.

Światło zatrzymane, widok zachowany

Wyjątkowe właściwości wykorzystanych w naszych refleksolach materiałów sprawiają, że choć zatrzymują światło wpadające z zewnątrz, nie ograniczają widoczności z pomieszczenia. Dzięki temu możesz zawsze cieszyć się tym, co za oknem.

Zróżnicowany wybór, bogata oferta

Decydując się na nasze rolety materiałowe zewnętrzne masz pewność, że zawsze dopasujesz je do twojego domu. Pomoże Ci w tym bogata oferta materiałów i kolorów. Jednocześnie nasze refleksole wykonane są z trwałego, solidnego materiału, który jest ozdobą budynku i pomieszczenia.

Wygodny napęd elektryczny

Kiedy uznasz, że potrzebujesz jeszcze bardziej podnieść komfort mieszkania, zdecyduj się na rolety wykorzystujące napęd elektryczny. Dzięki niemu, za pomocą jednego przycisku, zasłonisz wszystkie okna w domu.

Bezpłatna wycena