Moskitiery

Są takie momenty, w których największym wrogiem człowieka jest maleńki insekt. Aby nie dopuścić do ich inwazji do wnętrza domu, mieszkania czy restauracji, zadbaj o odpowiednie, wysokiej jakości moskitiery. Moskitiery są to siatki przeciw insektowe montowane na drzwi , okna naszego domu. Jest to najbezpieczniejsza forma walki z insektami którą można zamontować do każdego rodzaju okna, drzwi.

W każdym oknie, w każdych drzwiach

Moskitiery z oferty Rolsun możesz zamontować w oknie każdego rodzaju. Nasze produkty dopasujesz także do wszystkich rodzajów drzwi. Dzięki temu możesz bez większej ingerencji zainstalować efektywną ochronę antyinsektową.

Wysoka odporność na warunki atmosferyczne

Niezależnie od tego, czy decydujesz się zamontować moskitiery w domu, restauracji czy hotelu, decydując się na produkty Rolsun masz pewność, że będą odporne na różne warunki atmosferyczne. Dzięki temu ani deszcz ani gorące słońce nie osłabią Twojej ochrony przed owadami.

Oddział Warszawa
515 054 211
Oddział Sochaczew
666 891 608

Moskitiery ramowe

Przygotuj się na okres, w którym komary, muszki i inne owady zaczną szturmować wnętrze Twojego domu. Zdecyduj się na sprawdzone moskitiery ramowe z naszej oferty. Dlaczego?

Moskitiery drzwiowe

Insekty z pewnością wykorzystają każdy słaby punkt, aby dostać się do Twojego domu lub mieszkania. Zadbaj o to, aby nie zrobiły tego przez drzwi. Zdecyduj się na moskitiery drzwiowe, dzięki którym zabezpieczysz siebie i bliskich.

Moskitiery – plisowane

To najskuteczniejsze rozwiązanie, dzięki któremu zabezpieczysz się przed niechcianymi w domu insektami, owadami i komarami.

Moskitiery dachowe

Przed insektami warto zabezpieczać się z każdej strony – także na poddaszu. Wykorzystaj moskitiery dachowe z naszej oferty i zatrzymaj te insekty, które będą próbowały szturmować Twój dom od góry.

Przykładowe realizacje

Bezpłatna wycena