Żaluzje

Doskonale znane, efektywne i efektowne – żaluzje to świetny sposób na osłonięcie wnętrza Twojego domu, mieszkania czy biura. Produkty sygnowane marką Rolsun to rozwiązania sprawdzone, estetyczne i trwałe. Co konkretnie zyskujesz, decydując się na nasze propozycje?

Najtańsza forma zasłony okiennej

Możesz wybrać żaluzje aluminiowe. Skorzystać wówczas z najtańszej oraz najpopularniejszej formy osłony okna. Dzięki niej osiągniesz zamierzony cel, oszczędzając pieniądze i czas.

Żaluzje także z innych materiałów

Kiedy uznasz, że potrzebujesz czegoś więcej, możesz zdecydować się na żaluzje Rolsun produkowane z innych materiałów. Drewno, bambus czy materiał zapewnią Ci właściwą ochronę przed słońcem czy wzrokiem innych. Ich wysoka trwałość i duża odporność na wilgoć przełożą się na bezproblemowe użytkowanie. A wysoka estetyka wpisze się w wystrój Twojego domu lub biura.


Prostota użytkowania

Korzystając z żaluzji okiennych masz pewność prostoty użytkowania. Ponieważ tego rodzaju osłony okienne stosowane są od lat, wszyscy wiedzą, jak je zasuwać i odsuwać. Dzięki naszej propozycji z ich obsługą poradzi sobie nawet dziecko.

Żaluzje pionowe, żaluzje poziome

W zależności od tego, jaka jest Twoja wizja wnętrza, możesz potrzebować różnych żaluzji. Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno te pionowe, jak i poziome. A kiedy zajdzie taka potrzeba, kupisz także żaluzje fasadowe sygnowane marką Rolsun.

Światło z odpowiedniego kierunku

Decydując się na żaluzje Rolsun szybko przekonasz się, że ich wyróżnikiem jest szeroki zakres regulacji kierunku i natężenia światła. Ustawiając listki pod odpowiednim kątem ograniczysz lub zwiększysz dopływ promieniu do wnętrza.

Trwałość i bezawaryjność

Ponieważ zależy nam na tym, aby żaluzje Rolsun służyły Ci przez lata, kładziemy szczególnie duży nacisk na ich solidność i trwałość. Ścisła kontrola jakości to gwarancja, że produkty z naszej oferty będą Ci służyły przez lata.

Oddział Warszawa
515 054 211
Oddział Sochaczew
666 891 608

Żaluzje wewnętrzne drewniane i aluminiowe

To wyjątkowo estetyczny sposób na osłonięcie okna. W prostszej formie żaluzje wewnętrzne znane są od lat, cenią je sobie zarówno ci, którzy urządzają dom jak i biuro. Proponowane przez nas rozwiązania to mnogość opcji wyboru, najwyższa jakość i pełna estetyka.

Elegancja na oknie

Decydując się na żaluzje wewnętrzne Rolsun wiesz, że otrzymujesz produkt najwyższej klasy. Dopracowany w każdym detalu, świetnie dopasowany do Twoich wymagań estetycznych. Podkreślający elegancję wnętrza Twojego domu lub firmy.

Regulowane zaciemnienie

Dzięki naszym żaluzjom przesłonisz okno dokładnie w takim stopniu, w jakim potrzebujesz. Kiedy uznasz, że potrzebujesz całkowitej izolacji, zaciemnisz pokój. A gdy stwierdzisz, że wystarczy jedynie częściowa przesłona, w prosty sposób zmienisz ustawienie żaluzji.

Wiele opcji do wyboru

Aby ułatwić Ci dopasowanie żaluzji do wystroju, wymiarów i wymagań technicznych Twojego domu lub biura, przygotowaliśmy całą gamę opcji do wyboru. Możesz zdecydować się zarówno na żaluzje drewniane, aluminiowe jak i drewniane.

Rozwiązanie na lata

Kupując żaluzje wewnętrzne w naszej firmie wiesz, że otrzymujesz produkt najwyższej trwałości. Dzięki użytym materiałom i dokładniej kontroli jakości każde z rozwiązań może służyć Ci przez lata.


Żaluzje drewniane – wewnętrzne

Są wnętrza, które wymagają bardziej wyrafinowanej oprawy. Eleganckie, wysmakowane, urządzone z miłością do szczegółu. W takich miejscach idealną osłoną okienną będą żaluzje drewniane lub bambusowe.

Ekskluzywne zaciemnienie

Ze względu na materiał, z którego są wykonane, żaluzje drewniane i bambusowe nadają wnętrzu wysmakowanego charakteru. To bardzo ekskluzywna forma żaluzji, która ceniona jest także ze względu na swoją trwałość.

Elegancja w dwóch rozmiarach

Wyjątkowe produkty wymagają odpowiedniej oprawy. Aby lepiej wpasować się w Twoje potrzeby, oferujemy żaluzje z drewna w dwóch rozmiarach: 25 mm oraz 50 mm.

W dowolnej kolorystyce

Niezależnie od tego, w jaki sposób urządzone jest wnętrze Twojego domu, znajdziesz żaluzje drewniane dopasowane do niego kolorystycznie. Możesz wybrać spośród licznych odcieni lameli. Na Twoje życzenie dostarczymy Ci także żaluzje w kolorze indywidualnym.

Żaluzje wewnętrzne – aluminiowe

Tego rodzaju żaluzje to połączenie nowoczesności i dobrego stylu. Możesz wykorzystywać je zarówno w domu czy mieszkaniu jak i w biurze.

Nowoczesne i sprawdzone

Aluminium to materiał, który wciąż uważany jest za bardzo nowoczesny. Wykonane z niego żaluzje są solidne, lekkie i doskonale wyglądają.

Dostępne w trzech szerokościach

Decydując się na kupno żaluzji aluminiowych w Rolsum możesz wybierać między trzema wersjami szerokości żaluzji. 16 mm to lekkość i delikatność, 25 mm świetna gra ze światłem, a 50 mm – świetne połączenie jakości i estetyki.

Żaluzje zewnętrzne

Możesz przesłonić okna w sposób elegancki – teraz także od zewnątrz. Decydując się na żaluzje zewnętrzne korzystać z rozwiązania o wysokiej estetyce, efektywnego i sprawdzonego.


Lepsza izolacja, niższe rachunki

Dobrej jakości żaluzje zewnętrzne mogą pomóc zredukować zużycie energii cieplnej w zimie – nawet do 30%. To przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Konkretna korzyść z inwestycji w żaluzje.

Zaciemnienie na żądanie

Decydując się na żaluzje zewnętrzne wiesz, że zawsze możesz całkowicie przesłonić okno. Dzięki nim możesz zatrzymać nawet 80% promieni słonecznych zapewniając sobie odpowiednio niską temperaturę w lecie.

Żadnych hałasów

Wysokiej jakości żaluzje, które Ci proponujemy, dają Ci możliwość odcięcia się od hałasów ulicznych, głośnych prac przed domem czy rozmawiających pod oknem sąsiadów.

Gwarancja jakości

Wszystkie żaluzje zewnętrzne, które Ci proponujemy, to sprawdzone rozwiązania najwyższej jakości. Produkowane z najlepszych materiałów będą służyły Ci przez lata.


Żaluzje zewnętrzne – fasadowe

Nowoczesne żaluzje fasadowe pozwolą Ci na skuteczne zaciemnienie okien, całych fasad i dużych przeszkleń. Dzięki temu zyskasz ochronę przed słońcem i poprawisz wygląd budynku.

Tyle słońca, ile potrzebujesz

Wybierając tego rodzaju żaluzje nie tylko zatrzymasz promienie słoneczne na zewnątrz, ale także zyskasz możliwość elastycznej regulacji dopływem światła do wnętrza. W ten sposób zapewnisz sobie taką temperaturę, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Nowoczesny i ciekawy wygląd

Umieszczając na zwyczajnej, być może nudnej fasadzie nowoczesne żaluzje z naszej oferty nadasz jej nowego wyglądu. Stanie się nowoczesna, intrygująca i inspirująca.

Zróżnicowany wybór, łatwy montaż

Kupując żaluzje fasadowe Rolsun wybierasz spośród dwóch rodzajów listew: w kształcie litery C (80 mm) i Z (90 mm). Dzięki zróżnicowanej palecie kolorów łatwiej dopasujesz je do Twojej wizji budynku. Prosty montaż i lekka konstrukcja ułatwią Ci instalację systemu.

Taki napęd, jaki wolisz

W zależności od tego, co wolisz, możesz wybrać taki napęd, jaki wolisz. Proponujemy Ci zarówno sterowanie elektryczne (włącznie z automatyką pogodową) jak i manualne.

Żaluzje zewnętrzne – Sunshield

Są takie konstrukcje, w których nie wykorzystasz tradycyjnych żaluzji. W takich miejscach doskonale sprawdza się system sunshield. To żaluzje, które z powodzeniem wykorzystasz zarówno w hali handlowej, jak i w patio czy na werandzie.

Idealne do nieregularnych kształtów

Ze względu na swój charakter żaluzje sunshield sprawdzają się idealnie w tych miejscach, które mają nieregularne kształty. Trójkątne okna fasadowe czy nowoczesne pawilony handlowe – niezależnie od tego, jak karkołomne wydaje się miejsce, możesz zamontować żaluzje w systemie sunshield.

Działają w każdej płaszczyźnie

W zależności od Twoich potrzeb możesz wykorzystywać żaluzje sunshield zarówno w płaszczyźnie pionowej jak i poziomej. Tego rodzaju rozwiązanie może także pracować pod dowolnym kątem.

Dowolny rodzaj sterowania

Decydując się na żaluzje sunshield w Rolsun możesz wybrać dowolny sposób sterowania. Sznurek, korba lub wygodny napęd elektryczny – wybór zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań.

Bezpłatna wycena